Nowe mieszkania na mapie miasta

„Kolorowe Garbary” to nietuzinkowa deweloperska inwestycja przy ul. Garbary 22 w Bydgoszczy.

Położna w centrum miasta, zapewnia bliskość instytucji kulturalnych, sportowych i centrów handlowych. To idealna lokalizacja dla młodych, aktywnych ludzi, dla których ważny jest szybki dostęp do tętniącego życiem centrum miasta.

Własny kawałek Bydgoszczy

Osiedle „Kolorowe Garbary” będzie tworzyć zamkniętą przestrzeń. To zapewni mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Kameralna przestrzeń między budynkami stworzy miejsce na wyłączność dla właścicieli lokali. Do ich dyspozycji będzie plac zabaw, ławeczki i dużo zieleni, tak potrzebnej w centrum miasta.

Na 4 kondygnacjach powstaną nowoczesne mieszkania. Jako że będą one oddane w stanie deweloperskim, każdy będzie mógł zaaranżować je według własnego uznania. Możliwe jest jednak skorzystanie z usług dekoratorów wnętrz, którzy pomogą zrealizować każde marzenie mieszkańca „Kolorowych Garbarów”.

Koniec problemów z parkowaniem

Aby mieszkańcy „Kolorowych Garbar” nie mieli problemów z parkowaniem, pod budynkiem w kształcie litery „L”, powstanie podziemna hala garażowa.

Zamiast piwnic komórki

Do dyspozycji lokatorów powstanie 36 pomieszczeń gospodarczych. Będzie mógł z nich skorzystać każdy, kto potrzebuje miejsca na swoje hobby lub planuje stworzenie własnej spiżarni.

Dla dzieci i uprawiających sport

Na terenie inwestycji położona zostanie profilowana i strukturalna kostka brukowa, która będzie współgrać z architekturą budynku i będzie dostosowana do całej inwestycji.

Powstaną ciągi pieszo-jezdne w kolorze melanżu kasztanowego, które m.in. prowadzić będą do zewnętrznych atrakcji, takich jak plac zabaw czy siłownia.

Ramka

Dla singli i dużych rodzin

Na „Kolorowych Garbarach” każdy znajdzie miejsce dla siebie.

– W kamienicy powstanie 6 mieszkań po 60 m kw.

– W budynku w kształcie litery „L” – 78 mieszkań: 55 mieszkań o powierzchni 25-42 m kw., 21 mieszkań będzie miało powierzchnię 43-58 m kw., a 2 mieszkania będą miały metraż 74 m kw.

Przewiń do góry